FAQ - pytania i odpowiedzi Rekrutacja

Oferujemy możliwość zatrudnienia w takich miastach jak:
 • Berlin
 • Bremen
 • Düsseldorf
 • Frankfurt am Main
 • Hamburg
 • Hannover
 • München
 • Ingolstadt
 • Saarbrücken
 • Stuttgart
 • Wiesbaden
 • Bawaria – München (Aschaffenburg, Augsburg, Bamberg, Bayreuth, Erlangen, Fürth, Ingolstadt, Kempten, (Allgäu), Landshut, München, Nürnberg, Regensburg, Rosenheim, Würzburg)

Nasza firma oferuje możliwość zakwaterowania na następujących warunkach. Pracownik otrzymuje mieszkanie lub pokój w hotelu w zależności od ustalonej ceny i standardów. Pierwszy tydzień pobytu jest opłacany przez pracownika z góry. Jeśli pracownik wykonuje swoje obowiązki sumiennie, po przepracowanym tygodniu otrzymuje zaliczkę na opłatę zakwaterowania za resztę miesiąca. Po przepracowanym miesiącu pracownik jest gotowy na opłacanie swojego zakwaterowania z własnego wynagrodzenia. Cena miesięcznego zakwaterowania dla jednej osoby wynosi od 400 do 600 euro.

Do pracy potrzebne są urządzenia i środki. Oferowana jest możliwość zakupu sprawdzonego sprzętu przez naszą firmę w cenie, lub jeśli klient posiada już środki i urządzenia, może korzystać ze swojego sprzętu. Jeśli klient zamówi sprzęt, otrzymuje prowizję w wysokości 5 eur za środki do czyszczenia oraz 5 eur za urządzenia.

Na początku praca polega na sprzątaniu mieszkań prywatnych i domków jednorodzinnych z dojazdem do klienta. Jeśli pracownik sprawdza się przy podstawowym sprzątaniu, może również otrzymywać zlecenia na:
 • gruntowne sprzątanie mieszkania,
 • mycie szkła i okien,
 • sprzątanie mieszkań AirBnB oraz mieszkań pod wynajem,
 • czyszczenie biur i gabinetów lekarskich,
 • czyszczenie klatek schodowych oraz placów budowy,
 • sprzątanie restauracji,
 • sprzątanie hoteli.

Dla osób rozpoczynających karierę w naszej firmie oferowana jest stawka wynosząca od 13,50eur/h brutto do 20,00 eur/h. Jeżeli pracownik spełnia wszystkie zlecenia, nie ma braków w protokołach pracy oraz nie ma na niego reklamacji i skarg, to po zakończeniu okresu próbnego jego stawka zostaje podwyższona. Dodatkowo, pracownik otrzymuje 5eur za użyte środki czystości podczas zlecenia, 5eur za używane urządzenia do sprzątania oraz 5eur za dojazd do każdego klienta.

Po każdym wykonanym zleceniu pracownik sporządza protokół pracy, który zawiera podpis klienta. W protokole znajduje się również informacja o czasie pracy. Na tej podstawie obliczane są godziny i wypłaty miesięczne. Wypłaty są przekazywane na konto do 15. dnia miesiąca.

Obecnie poszukiwane są kobiety (zarówno z własnym samochodem na wyjazd, jak i bez niego) oraz pary mężczyzna-kobieta (tylko z własnym samochodem na wyjazd).

Pracownik dojeżdża do klienta korzystając z komunikacji miejskiej.
Osoba zatrudniona dociera do klienta, korzystając z transportu publicznego.

Pracownik na miejscu musi ustalić z klientem szczegóły danej usługi dlatego wymagany jest język angielski lub język niemiecki.

Po ustaleniu grafiku pracy z kierownikiem zespołu, pracownik zostaje umieszczony na stronie internetowej. Grafik pracy określa czas, w którym klienci mogą zarezerwować termin sprzątania u danego pracownika. Każdy nowy pracownik otrzymuje dostęp do aplikacji mobilnej, w której ma wgląd do swoich zleceń. Może monitorować zarówno zlecenia, które się odbyły, jak i te, które dopiero się odbędą. W aplikacji znajdują się również wszystkie potrzebne informacje do pracy, takie jak adres zlecenia, rodzaj usługi, opis z usługi, dane klienta itd. Druga aplikacja służy do wypełniania wszystkich potrzebnych formularzy, takich jak protokół pracy lub formularz o spóźnienie.

Oferowana jest możliwość zatrudnienia na pełny etat, część etatu oraz minijob. Istnieje również opcja pracy na gewerbe.

Każdy pracownik jest ubezpieczony przez nas. Po przyjeździe ustalamy razem, która kasa chorych będzie najlepsza. Następnie pracownik zostaje zapisany do odpowiedniej kasy i po kilku tygodniach otrzymuje pismo z danymi osobowymi i szczegółami ubezpieczenia do wypełnienia. Jeśli pracownik już pracował w Niemczech lub nadal pracuje i zmienia pracę na inną, podaje nam numer ubezpieczenia (Sozialversicherungsnummer), a poprzednie ubezpieczenie może być kontynuowane.

Poszukiwane są osoby, które posiadają już doświadczenie w tej branży, aby mogły być całkowicie samodzielne.

Istnieje możliwość zatrudnienia par. Para zostaje dodana na stronę jako dwuosobowy zespół i wykonuje zlecenia wspólnie. W tym przypadku wymagane jest posiadanie własnego samochodu.

Istnieje możliwość skorzystania z płatnego lub bezpłatnego urlopu. Każdy pracownik ma prawo do 20 dni urlopu w pełnym roku kalendarzowym.

W przypadku chęci rezygnacji pracownik składa wypowiedzenie. Okres wypowiedzenia zawarty jest w umowie o pracę.

Pracownik otrzymuje zwrot za paliwo w postaci 5 euro za dojazd do każdego klienta.

Miesięczne zarobki są uzależnione od liczby przepracowanych godzin. Stawka godzinowa wynosi 13,50 zł. Pracownik otrzymuje dodatkowo 5 zł za dojazd do każdego klienta. Jeśli pracownik wykonuje zlecenie przy użyciu własnych środków lub sprzętu, otrzymuje dodatkowo 5 zł za środki i 5 zł za urządzenia.

Zadzwoń pod numer telefonu

Tel: +49 89 69 311 20 94
Biura Obsługi Pon – Nd : 08:00 – 22:00